O biuście bez skrępowania. Brastory zaprasza

Samobadanie jako skuteczna metoda walki z nowotworem piersi oraz porady brafitterskie to temat spotkania, jakie odbędzie się w środę, 24 października, w salonie z bielizną Brastory w Tarnowskich Górach. Trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie trafią do naszych czytelniczek.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.30, od wykładu brafitterki i właścicielki Brastory Magdaleny Majowskiej-Kapek, na temat zasad prawidłowego dopasowywania bielizny oraz jego wpływu na zdrowie. Następnie głos zabierze lek. med. Małgorzata Nycz-Reska, specjalista ginekologii i położnictwa, która wyjaśni, w jaki sposób prawidłowo wykonywać samobadanie piersi oraz opowie o roli mammografii i badania USG w profilaktyce nowotworowej.

Organizatorzy spotkania przekazali dla naszych czytelniczek 3 podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Trafią do pań, które jako pierwsze w środę, 17 października, od godz. 11, wyślą SMS o treści “zaproszenie” pod numer telefonu 666-388-953. Z laureatkami konkursu esemesowego skontaktujemy się telefonicznie.

Spotkanie jest pierwszym z cyklu wydarzeń mających na celu propagowanie wiedzy nt. profilaktyki raka piersi. Do końca października trwa akcja “DOTYKAM-WYGRYWAM”, w ramach której można oddać do recyklingu znoszony lub źle dopasowany biustonosz. Każda sztuka, przyniesiona do sklepu Brastory, zasili konto stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Celem jest zebranie tony bielizny, co będzie równoznaczne ze zgromadzeniem 20 tys. zł. Więcej informacji na temat akcji na profilu facebookowym: @salonbrastory.

(ap)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.