Marz, działaj, zmieniaj – spotkanie


Życiowe rewolucje. Marz, działaj, zmieniaj – to tytuł spotkania, które odbędzie się 12 kwietnia w Hotelu Neo w Tarnowskich Górach. Początek o godz. 17.

Gościem spotkania będą cztery osoby. Znana tarnogórzanka Katarzyna Kowalik, mistrzyni Europy w bikini fitness, 10 lat temu stoczyła walkę ze śmiertelną chorobą, a dziś motywuje kobiety do dbania o siebie, uprawiania sportu, wiary we własne siły i kobiecość – w każdym wieku.

Łukasz Krasoń mimo ograniczeń i ciężkiej choroby spełnia swoje marzenia i żyje pełną piersią. To jeden z prelegentów wydarzenia na skalę światową: “Życie bez ograniczeń”, które przyciągnęło kilka tysięcy ludzi, występował między innymi obok samego Nicka Vujicica. Łukasz Krasoń podejmie temat “Nie musisz być idealny” i podzieli się swoją historią.

Ewa Szewczyk przeszła przemianę, zmierzyła się z samą sobą i ruszyła po dawno skrywane marzenia. Jest fashionistką, czyli miłośniczką mody.

Katarzyna Machlowska-Hulok to coach, szkoleniowiec, mówca motywacyjny. Podpowie, jak pokochać siebie i być gotowym na spełnianie marzeń.

Podczas spotkania zaprezentują się także finalistki projektu Metamorfozy wiosna 2019. Całemu wydarzeniu przyświeca szczytny cel – zbiórka pieniędzy na leczenie Ewy Szeligi, walczącej z nowotworem. Bilety kosztują 69 zł, z każdego 10 zł zostanie przekazane na konto fundacji wspierającej Ewę. Podczas wydarzenia będzie możliwość złożenia dowolnego datku na ten cel. Więcej informacji pod numerem telefonu 602-696-731.

(red.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.