Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

W ogrodzie o porodzie

22 maja 2018 - 16:00 - 18:00

Śląski Ogród Botaniczny wraz ze Szkołą Narodzin Mama, Tata i Ja zapraszają 22 maja o godz. 16.00 do Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej w Radzionkowie przy ul. Księżogórskiej 90a na spotkanie w ramach ogólnopolskiej akcji Tydzień Godnego Porodu. Akcję już po raz drugi organizuje Fundacja Rodzić po Ludzku.

Jest to cykl wydarzeń lokalnych dla kobiet w ciąży i par oczekujących dziecka, a tegoroczny tydzień odbędzie się pod hasłem „Plan porodu – poznaję moje potrzeby i prawa”. W tym jednym majowym tygodniu kilka tysięcy kobiet i mężczyzn będzie podnosić swoją świadomość, dyskutować i dzielić doświadczeniami.

W naszym regionie z inicjatywą wyszła Ewa Łukasik ze Szkoły Narodzin Mama, Tata i Ja, a do akcji przyłączył się Śląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie. Podczas spotkania będzie mowa o standardach opieki okołoporodowej oraz o planie porodu – czym jest i dlaczego warto go mieć. Po to, by kobiety w Polsce wiedziały, że zgodnie z prawem mogą rodzić w zgodzie z własnymi potrzebami. Szczegóły pod numerem telefonu 883345432.

Wydarzenie jest bezpłatne, nie obowiązują zapisy.

Szczegóły

Data:
22 maja 2018
Godzina:
16:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Śląski Ogród Botaniczny
ul. Księżogórska 90a
Radzionków, 41-922
+ Google Map