Bal dla Sebastiana

Od 3 stycznia można kupować bilety na bal charytatywny w Pałacu w Rybnej. Dochód zostanie przeznaczony na kosztowną operację przywrócenia wzroku tarnogórzaninowi Sebastianowi Ochmanowi.

Sebastian Ochman stracił wzrok w 1998 r., w wypadku samochodowym. Z wykształcenia jest masażystą.  Szansą na przynajmniej częściowe odzyskanie wzroku jest operacja polegająca na podaniu komórek macierzystych, które powodują odnawianie się obumarłych komórek nerwowych. Sam nie jest w stanie zebrać na nią pieniędzy.

Z pomocą przyszli Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oraz parafia pw. św. św. Apostołów Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach. Organizują bal charytatywny w Pałacu w Rybnej – 20 stycznia o godz. 20. Oprawę muzyczną zapewnią New Transformation – Kwintet Adama Snopka i Barbara Lubos-Święs. W programie pokazy artystyczne, m.in. sztuk walki, aukcja dobroczynna, sztuczne ognie. Bilety kosztują 380 zł od pary. Można je kupować od 3 stycznia w parafii św.św. Apostołów Piotra i Pawła oraz w Pałacu w Rybnej.

(esp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.